skok na navigaci skok na obsah

 
Naše dveře Naše grilykvalitní kanadské grily Napoleon Kanadská kamnakanadská krbová kamna a vložky
377 945 376
skladem 4000 dveří včetně protipožárních

Naše dveře : Dveře CAG

Dveře Zárubně Stavební pouzdra Kování Okna Podlahy Krby

Dveře CAG

Česká firma CAG vyrábí interiérové dveře, obložkové zárubně a vestavěné skříně. Nabízí široké spektrum dezénů folií a laminátů v různých barevných provedeních a cenových relacích, aby si u nás vybral opravdu každý.

Dveřní rámy z masivního dřeva

Smrkové nebo dubové dřevo je ekologicky pěstováno v České republice. Nedovážíme dřevo ze zemí, kde hrozí během růstu stromů kontaminace nebo radiace půdy a ovzduší. Nepoužíváme levnější alternativní rámy z deskového materiálu MDF, které mohou obsahovat formaldehyd, protože se v podstatě jedná o slisované dřevěné piliny s vysokou koncentrací lepidel a pojiva.

Sklo s vysokou odolností

Do interiérových dveří je standardně používáno hladké nebo vzorované sklo s tloušťkou 4 mm, které je ukotveno pomocí zasklívacích rámečků a vrstvy silikonu. Pro běžný provoz domácnosti je toto řešení dostatečné, ale do místností se zvýšeným pohybem osob, do dětských pokojů nebo tam, kde jsou prosklené velké plochy, doporučujeme zvážit použití bezpečnostního skla.

Bezpečnostní sklo je používáno proto, aby minimalizovalo možnost vzniku vážného úrazu. Při použití běžného skla může dojít k jeho snadnému rozbití a následnému poranění o střepy.

 

Vodou ředitelné barvy

Vodou ředitelné barvy, které standardně používáme pro základní variantu lakování, jsou od českého výrobce a mají atesty a certifikace, které splňují nejpřísnější hygienické normy.

Stejnými barvami jsou lakovány i hračky (nejpřísněji posuzovaná kategorie pro děti ve věku 0 - 3 roky). Barvy mohou přijít do přímého kontaktu s pokožkou či sliznicí bez negativního účinku na lidské zdraví.

Český výrobek

Naše dveře se vyrábějí výhradně v České republice. Dodavatelé komponent jsou jak z ČR, tak západních zemí EU.

Spolupracujeme pouze s prověřenými dodavateli z České republiky a západních zemí EU jako jsou Rakousko, Německo a Itálie. Zaručujeme Vám spolehlivost a zdravotní nezávadnost všech našich výrobků i jejich součástí a komponentů.

 

Chci si objednat!

 

Nahoru . Tisk . Mapa webu © 1991 - 2023 Naše dveře | vytvořil Michal Marek