skok na navigaci skok na obsah

 
Naše dveře Naše grilykvalitní kanadské grily Napoleon Kanadská kamnakanadská krbová kamna a vložky
377 945 376
skladem 4000 dveří včetně protipožárních

Naše dveře : Dveře J.A.P.

Dveře Zárubně Stavební pouzdra Kování Okna Podlahy Krby

Dveře J.A.P.

Skleněné dveře jsou moderním a velice kreativním způsobem, jak ozvláštnit každý interier. Naše celoskleněné dveře totiž díky svým vlastnostem vytvoří nejen příjemné prostředí s velice atraktivním vzhledem, ale zároveň vám dávají prostor pro vaší kreativitu.

Díky technice zvané Grafosklo si můžete vytvořit skleněné dveře přesně podle vašich představ. Vyberte si skleněné dveře s vlastním grafickým motivem a zvětšete tak opticky váš interiér. Naše celoskleněné dveře s grafikou prosvětlí a ozvláštní každý interier.

Kuchyně

Objevte pro svou kuchyni designový celoskleněný obklad GRAFOSKLO s digitálním tiskem nebo textilií místo klasických keramických obkladů. Speciální vnitřní laminace digitisku a látek zajišťuje bezproblémovou údržbu jednolité skleněné plochy.

Celoskleněné obklady do kuchyně - sklo s grafikouPři výměně kuchyňské linky použijte obklady do kuchyně trochu jinak. Místo toho, abyste použili standardní obklady do kuchyně, použijte novinku Grafosklo J.A.P., které dodá vaší kuchyni originální vzhled právě díky použitému sklu a grafickému pojetí a věřte, že vaší kreativitě se u našeho Grafoskla meze nekladou.

Škála grafických motivů pro obklady do kuchyně není ničím omezená, můžete si dokonce vybrat i z vašich soukromých fotografií a mít tak nové obklady do kuchyně zcela originální dle vašich představ.

Skleněné dveře

Celoskleněné dveře nebo prosklená výplň ve vašich dveřích z programu GRAFOSKLO vám umožní mít originální dekor, ať ve formě fotografie nebo látky. Celoskleněné dveře jsou z kaleného bezpečnostního skla. Z pohledu designu své dveře GRAFOSKLO díky stejnému motivu sladíte s dalšími skleněnými prvky v interiéru.

V naší nabídce naleznete skleněné dveře v průhledném i neprůhledném provedení, zároveň máte možnost vybrat si typ dveří, kde bude sklo s grafikou neboli Grafosklo použito. Vybírat si můžete skleněné dveře otočné, jednokřídlé, dvoukřídlé, posuvné.

Skleněné dveře vyrábíme z kaleného bezpečnostního skla, díky němuž je prakticky vyloučeno možnost poranění při případném rozbití. Kalené sklo je zárukou vysoké kvality, tvrdosti a užitkovosti skleněných dveří.

Celoskleněné dveře nepodléhají času tj. nestárnou, mají tudíž dlouhou životnost. Údržba skleněných dveří je velice jednoduchá, stačí je pouze otřít.

Individuální výběr laminovaného dekorativního grafického motivu skleněných dveří zajistí vytvoření originálního interiéru. Při použití vybraného dekoru i v jiných skleněných prvcích nebo ozdobných textiliích, získáte interiér postavený na důvtipně propojených detailech.

Skleněné dveře je možné vyrobit otočné či posuvné, jednokřídlé či dvoukřídlé.

Kování

Celoskleněný program Grafosklo je vždy doplněn vhodným doporučeným dveřním kováním. Kování je vyrobeno z ušlechtilého nerezu. Pro otočné celoskleněné dveře je možné vybírat z kování se zámkem i bez zámku nebo madly, pro posuvné dveře je k výběru tradiční miska umožňující úplný zásuv dveří, nebo madlo v různém designovém provedení.

Kování k celoskleněným dveřím GRAFOSKLO je vyrobeno z ušlechtilého nerezu a testováno na běžný provoz. Designově odpovídá potřebě skleněných interiérových prvků.

Skleněné stěny

Skleněné stěny GRAFOSKLO díky kalenému sklu dodávají maximum bezpečnosti a díky speciální laminaci vnitřních materiálů jako digitální fotografie nebo textilie vám umožní vytvořit ve svém interiéru skutečně designový prvek.

Skleněné stěny v kombinaci se skleněnými dveřmi můžou být řešením pro rozdělení prostoru například v kancelářských budovách, kde sklo s grafikou může vytvářet příjemné pracovní prostředí. Při využití v domácnostech jsou skleněné stěny nejčastěji používány jako zástěny v koupelnách, paravanové řešení oddělení prostoru kuchyně, jídelny a obýváku nebo jiné skleněné zástěny. Další možností pro využítí skla je rozdělení prostoru v ložnici.

 

Chci si objednat!

 

Nahoru . Tisk . Mapa webu © 1991 - 2020 Naše dveře | vytvořil Michal Marek