skok na navigaci skok na obsah

 
Naše dveře Naše grilykvalitní kanadské grily Napoleon Kanadská kamnakanadská krbová kamna a vložky
377 945 376
skladem 4000 dveří včetně protipožárních

Naše dveře : Dveře Loprais

Dveře Zárubně Stavební pouzdra Kování Okna Podlahy Krby

Dveře Loprais

Společnost Loprais byla založena krátce po Sametové revoluci v 1990. Od počátku jsme se zabývali výrobou oken a dveří. Skromný start se odehrál v malé dílně rodinného domu. Dnes má firma sídlo v prostorách o rozloze 1500 m2 a 25 zaměstnanců vyrábí několik tisíc dveří ročně. Dveře Loprais najdete nejen po celé České republice, ale i v mnoha státech Evropy. Produkce dveří se postupem času stala hlavní výrobní náplní a výroba oken je spíše doplňkovým programem.

Společnost Loprais je rodinná firma. Díky neustálému dohledu na výrobu a investicím do nových technologií, nabízíme zákazníkům maximální kvalitu. Zároveň se snažíme co nejvíce přizpůsobit požadavkům zákazníka. Mimo tradiční produkci tak nabízíme i dveře nestandardních rozměrů, tvarů i celkového designu.

Vnitřní dveře společnosti Loprais jsou vždy z masivu. Nikde nenajdete kousek dřevotřísky či umělé folie. Vnitřní celodřevěné dveře vyrábíme z několika různých dřevin. Nejoblíbenějšími jsou dub, buk, bříza, olše, smrk, modřín, borovice. Rám dveří je vyroben z masivních dřevěných lepených lamel. Kazety jsou slepené spárovky. Obložkové zárubně jsou také celé z masivu a možný je výběr z několika tvarů. Tento systému výroby dřevěných dveří nabízí možnost variabilně měnit šířku a rozmístění příček. Dokážeme tak vždy vyjít vstříc zákazníkům v požadavcích na tvar dveří.

 

Chci si objednat!

 

Nahoru . Tisk . Mapa webu © 1991 - 2023 Naše dveře | vytvořil Michal Marek