skok na navigaci skok na obsah

 
Naše dveře Naše grilykvalitní kanadské grily Napoleon Kanadská kamnakanadská krbová kamna a vložky
377 945 376
skladem 4000 dveří včetně protipožárních

Naše dveře : Dveře Prüm

Dveře Zárubně Stavební pouzdra Kování Okna Podlahy Krby

Dveře Prüm

Dveře PRÜM (čti PRYM) jsou výjimečné dveře vzešlé z lásky k přírodě a lidské dovednosti. V nabídce naleznete dveře otočné, posuvné i dveře různých rozměrů v široké paletě povrchů a dveře celoskleněné. Dveře můžete vzájemně kombinovat jak v oblasti povrchů, tak provedení a vytvářet tak Váš vysněný interiér a to vždy s vyhlášenou kvalitou dveří PRÜM.

Tradice výroby interiérových dveří PRÜM sahá až do roku 1970, kdy byly vyrobeny první dveře PRÜM a od té doby se prvky dveřního programu neustále rozšiřují. PRÜM dnes produkuje více jak 3000 ks dveří a zárubní denně.

Kvalita Made in Germany – moderní, pružně organizovaná výroba, systém pečlivé kontroly, vlastní vývoj opírající se o tým zkušených pracovníků, tvořivost a smysl pro detail – to jsou atributy, o které se opírá úspěch výrobků značky PRÜM.

 

Téměř výhradní použití laků bez rozpouštědel je pro dveře PRÜM samozřejmostí. Všechny výrobky jsou„Testovány na škodlivé látky“ – certifikace LGA. PRÜM je jedním z prvních výrobců dveří, který má osvědčení vlivu na životní prostředí svých výrobků. Dveře PRÜM jsou PEFC a FSC certifikované a přispívají tak i k zodpovědnému lesnímu hospodářství. Použitím vysoce kvalitních akrylátových laků, šetrných k životnímu prostředí, zajišťují minimální dopad na životní prostředí.

 

Použitím certifikovaného dřeva (certifikace PEFC) i jednotlivých fází výroby až ke konečnému výrobku (certifikace FSC) PRÜM splňuje podmínky kvalitních, zdravotně nezávadných (certifikace LGA) vstupních materiálů nejen pro výrobu, ale celého výrobního procesu interiérových dveří. Už v základním provedení dveří naleznete nadstandardní vybavení. Přídavný rám a oblá „postformingová“ hrana je již v základní řadě foliovaných dveří samozřejmostí.

Chci si objednat!

 

Nahoru . Tisk . Mapa webu © 1991 - 2024 Naše dveře | vytvořil Michal Marek