skok na navigaci skok na obsah

 
Naše dveře Naše grilykvalitní kanadské grily Napoleon Kanadská kamnakanadská krbová kamna a vložky
377 945 376
skladem 4000 dveří včetně protipožárních

Naše dveře : Dveře SOLODOOR

Dveře Zárubně Stavební pouzdra Kování Okna Podlahy Krby

Dveře Solodoor

Společnost SOLODOOR a.s. je v současné době jednou z největších českých firem zabývající se výrobou interiérových dveří a obložkových zárubní. Zaměstnává kolem 200 zaměstnanců a zařadila se tímto na přední místo mezi největší zaměstnavatele regionu. Hlavním výrobním programem je výroba široké škály nejrůznějších typů interiérových dveří, speciálních dveří a obložkových zárubní. Díky intenzivnímu vývojovému programu přichází společnost SOLODOOR a.s. každoročně s řadou novinek ve svém výrobním programu a řadí se k inovačním leadrům na trhu interiérových dveří a zárubní.

Jestliže hledáte krásné a kvalitní interiérové dveře, jste na správném místě. Naše dveře se hodí do všech typů interiérů v bytech, rodinných domech či kancelářích. Vybírat můžete z mnoha typů povrchů, dekorů a nejrůznějších volitelných provedení.

Kromě klasických interiérových dveří naleznete v naší nabídce také širokou škálu dveří s nejrůznějšími speciálními vlastnostmi. Použití těchto speciálních dveří je často vyžadováno přímo zákonnou legislativou. Disponujeme samozřejmě všemi potřebnými certifikáty, které dokládají bezchybnou funkčnost našich speciálních dveří.

 

Chci si objednat!

 

Nahoru . Tisk . Mapa webu © 1991 - 2023 Naše dveře | vytvořil Michal Marek