skok na navigaci skok na obsah

 
Naše dveře Naše grilykvalitní kanadské grily Napoleon Kanadská kamnakanadská krbová kamna a vložky
377 945 376
skladem 4000 dveří včetně protipožárních

Naše dveře : Dveře VV Sklo

Dveře Zárubně Stavební pouzdra Kování Okna Podlahy Krby

Dveře VV Sklo

Firma VV SKLO s.r.o. působí na českém trhu již od roku 1993. Ve svém výrobním programu nabízí širokou škálu provedení a služeb spojených s kompletním opracováním skla včetně návrhu a realizace interiéru.

Dominantou společnosti je výroba celoskleněných otočných, posuvných a kyvných dveří STYLUS® , které splňují jak nároky a představu moderního designu, tak i bezpečný prvek bydlení. Nedílnou součástí tohoto odvětví jsou i prosklené stěny, skleněné pochozí desky, sprchové kouty a skla pro obchodní, administrativní a bytové prostory. Svým zákazníkům se snaží nabízet komplexní služby zaměřené nejen na výrobu a prodej, ale i na konzultace, zaměření a montáž skleněných prvků do interiéru. Vzhledem ke specifičnosti produktů je nutný individuální přístup ke každé zakázce, proto má zákazník možnost výběru z řady dekorů, případně i realizace vlastního návrhu pro daný interiér.

Skleněné výrobky od VV SKLO s.r.o. jsou certifikovány a prošly požadovanými zkouškami. Garantujeme Vám bezproblémové zpracování technických kritérií dle zákonných norem.

Celoskleněné dveře STYLUS®

Celoskleněné dveře STYLUS® vykouzlí v každém interiéru neopakovatelnou provzdušněnou a nadčasovou atmosféru. Použité tvrzené sklo je zárukou vysoké kvality, tvrdosti a užitkovosti skleněných dveří. Pevnost tvrzeného skla umožňuje libovolné dekorování a pískování skleněných tabulí.

Dveře STYLUS prosvětlí, provzdušní, odlehčí a opticky zvětší Váš domov. Oblíbeným materiálem ve stavebnictví je nejenom díky svému modernímu designu. Kalené sklo je také velice odolné a bezpečné (při běžném užívání v podstatě nerozbitné).

Dveře je možné osadit jak do standardní obložkové, kovové či hliníkové zárubně, tak i do samotných stavebních otvorů bez obložek. Podstatným prvkem skleněných dveří v interiéru je také jejich kvalitní dveřní kování. Mnohaletá zkušenost nám dovoluje doporučit kování Dorma, se kterým máme ty nejlepší zkušenosti.

Sklo je velice přizpůsobiví materiál, a proto splní veškeré Vaše požadavky. Dveře můžete zvolit klasické jednokřídlé otočné, méně typické dvoukřídlé nebo jednokřídlé kyvné dveře (tzv. lítačky) nebo v dnešní době stále oblíbenější posuvné skleněné dveře, které ušetří spoustu místa a vypadají skvěle v každém interiéru.

Skleněné stěny

Celoskleněné stěny jsou jednoduchým a přitom velice designově přijatelným řešením výplní velkých stavebních otvorů. Jejich využití nachází stále větší oblibu nejen v kancelářích, ale také jsou vyhledávanou součástí moderních rodinných domů.

Pro celoskleněné stěny můžeme použít nabízená plochá a ornamentní skla včetně dekorů, která se nikterak výrazně neliší od sortimentu pro klasické celoskleněné dveře. Rozdíl je v požadavku na sílu skla. Ta pro dané rozměry a zachování svých bezpečnostních vlastností vyžaduje minimálně 10 mm, a někdy i 12 mm. Maximální plošná výška pro skleněnou stěnu je tři metry a tím je pak daná i šířka, která by neměla přesáhnout jeden metr.

Pro ukotvení celoskleněných tabulí v interiéru není třeba speciální stavební přípravy. Jsou kotveny pomocí kvalitního dveřního kování k čisté podlaze a stropní konstrukci do kovových U profilů. Ty mohou být zapuštěné či přiznané. Zapuštěná lišta je designově hezčí, přiznaná však praktičtější - funguje jako okopová lišta. Je pouze na osobní úvaze každého majitele, jakou variantu zvolí.

 

Chci si objednat!

 

Nahoru . Tisk . Mapa webu © 1991 - 2020 Naše dveře | vytvořil Michal Marek