skok na navigaci skok na obsah

 
Naše dveře Naše grilykvalitní kanadské grily Napoleon Kanadská kamnakanadská krbová kamna a vložky
377 945 376
skladem 4000 dveří včetně protipožárních

Naše dveře : Podlahy Forbo

Dveře Zárubně Stavební pouzdra Kování Okna Podlahy Krby

Podlahy Forbo

Základní informace

Forbo Podlahovina Marmoleum® click byla inspirována vzájemným souzněním přírody a života lidí. Byla vytvořena tak, aby splňovala i ty nejnáročnější požadavky na moderní vzhled a funkční vlastnosti. Marmoleum® click je přírodní plovoucí podlahovina vyráběna v lamelách a ve čtvercích. Její vrchní vrstvu tvoří materiál Marmoleum®, který je vyráběn ze směsi obnovitelných surovin a tím nepoškozuje životní prostředí. Nejdůležitější složku tvoří lněný olej, který je získáván z rostlin lnu. Společným smícháním s pryskyřicí, dřevitou moučkou, vápencem a přírodními pigmenty vzniká směs, která je pod vysokým tlakem lisována na jutovou textilii. Pod vrchní vrstvou materiálu Marmoleum® je umístěna voděodolná, extrémně hustá dřevovláknitá HDF deska opatřená z rubu vrstvou korku.

Forbo

Díky vrchní vrstvě z materiálu Marmoleum® můžeme tuto podlahovinu řadit mezi ekologické podlahové krytiny, které přispívají ke zdravému bydlení.

Marmoleum® zajišťuje přirozenou antistatičnost, prach i špínu lze snadno a rychle odstátni. Na jeho povrchu nedochází k množení bakterií, čímž je nejvhodnější podlahovinou pro lidi trpící alergiemi nebo astmatickými obtížemi. V domě je podlaha vystavena značné zátěži.

Marmoleum® click je trvanlivá podlahovina a díky dvouvrstvé povrchové úpravě Topshield ještě odolnější vůči nečistotám a otěru. Kvalitní přírodní pigmenty poskytují barevnou stálost, takže Vaše podlaha bude vypadat stále perfektně. Marmoleum® click navíc snadno dosahuje pokojové teploty, nestudí, zajišťuje útulnost, pohodlí a pocit tepla.

Instalace materiálu Marmoleum® click je opravdu jednoduchá a časově nenáročná, navíc lze ihned po pokládce podlahu používat. Lamely i čtverce se v pravém slova smyslu spojují „zakliknutím”. Pokládka se provádí bez lepení a díky novému patentovaný zámkovému sytému click bude pokládka ještě snadnější a jednodušší.

Běžná údržba podlahy Marmoleum® bude snadná a rychlá při použití metody čištění za sucha pomocí prachového mopu. Čištění za sucha je efektivní, rychlé, ekonomicky výhodné a nehrozí při něm poškození podlahy.

Forbo

Hledáte tu správnou podlahu pro obývací pokoj, dětský pokoj, ložnici, kuchyň nebo pracovnu?

Barevné varianty

Příroda ale není jen poskytovatelem suroviny k výrobě, ale také inspirací pro mnohé vzory podlahoviny Marmoleum® click. Rovněž nové trendy v bydlení se promítly do kolekce Marmoleum® click, která nabízí 21 barevných odstínů od jemných až po výrazné.

Každý si může vybrat oblíbené odstíny ve variantě lamel nebo čtverců, či jejich vzájemných kombinací. Marmoleum® click Vám dává volnost pří návrhu vlastní podlahy.

Forbo

Barvy mohou být z důvodu nastavení Vašeho monitoru zkreslené. Využijte možnost prohlédnout si vzorník v jedné z našich vzorkoven.

Technické informace

Marmoleum® click je k dostání v lamelách o rozměrech 90x30 cm nebo čtvercích o rozměrech 30x30 cm, tzn. ze tří čtverců můžete sestavit lamelu.

Složení materiálu Marmoleum® click
Celková tloušťka 9,8 mm
Tloušťka vrstvy Marmoleum® 2 mm
Základový materiál HDF deska 6,8 mm
Rubová vrstva korek 1 mm
Lamela
Rozměr 90 x 30 mm
Tloušťka 9,8 mm
Balení 7 ks v krabici = 1,89 m2
Čtverec
Rozměr 30 x 30 mm
Tloušťka 9,8 mm
Balení 7 ks v krabici = 0,63 m2

Marmoleum® click je vhodné k instalaci na teplovodní podlahové topení.

Chci si objednat!

Nahoru . Tisk . Mapa webu © 1991 - 2023 Naše dveře | vytvořil Michal Marek