skok na navigaci skok na obsah

 
Naše dveře Naše grilykvalitní kanadské grily Napoleon Kanadská kamnakanadská krbová kamna a vložky
377 945 376
skladem 4000 dveří včetně protipožárních

Naše dveře : Zárubně Sapeli

Dveře Zárubně Stavební pouzdra Kování Okna Podlahy Krby

Zárubně Sapeli

Zárubně Sapeli Normal pro polodrážkové dveře

Sapeli Pouze v naší zárubni umožníte vyniknout kráse dveří SAPELI. Zárubně jsou vyráběny ve všech povrchových úpravách odpovídajících dekorům dveří. Pouze s dřevěnou zárubní dokážete dokonale sladit celý interiér. OBLOŽKOVÉ ZÁRUBNĚ SAPEL I se osazují čistě a rychle až po dokončení stavebních otvorů. Tedy po zhotovení omítek, malby, obkladů a po položení podlahové krytiny včetně plovoucích podlah a koberců.

Na montáž obložkových zárubní je však třeba myslet již v projektu nebo nejpozději v průběhu hrubé stavby. Je nutné, aby stavebník připravil stavební otvory pro osazení zárubní dle uvedené tabulky.
Zárubně se vyrábí pouze ve svislém dekoru dýhy, fólie a CPL.

Sapeli

 

Zárubně Sapeli Normal pro bezpolodrážkové dveře

Přinášíme Vám velice moderní a žádaný vzhled Vašich dveří. Bezpolodrážkové dveře jsou řešením pro náročného zákazníka. V tomto provedení dveře v zavřeném stavu zachovávají JEDNOTNOU PLOCHU SE ZÁRUBNÍ. Nová konstrukce skrytých závěsů umožňuje úplné otevření dveří a zároveň při zavření skryté závěsy neruší plochu dveří a zárubně. Závěsy nové konstrukce umožňují 3D nastavení ve všech směrech a tím je umožněno dokonalé seřízení dveřního křídla. Vyberte si z naší nabídky všech modelů (kromě dveří Harmonie a masivních dveří) a žádejte bezpolodrážkové provedení Vašich dveří. I z jednoduchých dveří se pak stane klenot Vašeho bytu.

Sapeli

Sapeli

Sapeli

 

Zárubně Sapeli Obtus

Sapeli

Rok od roku se neustále zvyšuje zájem zákazníků o designově moderní řešení svého interiéru. Právě pro ně je určena zárubeň OBTUS. Jedná se o obložkovou zárubeň, kde je napojení tzv. „na tupo“ vrchního vodorovného nadpraží k svislým dílům zárubně. Tento zdánlivý detail povyšuje tuto zárubeň ve spojení s dveřmi SAPELI na architektonický skvost vašeho interiéru. Zárubně v bezpolodrážkovém provedení se výhradně dodávají se skrytými závěsy TECTUS. Komplet je nutné objednávat: dveře + zárubeň + závěsy TECTUS. Síla stěny min. 10 cm, u polodrážkového provedení 8 cm.

Zárubeň OBTUS lze použít pro polodrážkové i bezpolodrážkové dveře.

Sapeli

 

 

Zárubně Sapeli OKZ

Pokud již máte kovovou zárubeň a toužíte po opravdu pěkném interiéru, máme pro Vás snadné řešení. Během několika minut Vám kovovou zárubeň obložíme a to bez bourání a prachu. Zárubně OKZ je možné dodat pro dveře otočné, posuvné, lamelové a v průchozím provedení.

Před objednáním zárubně OKZ konzultujte s montážní firmou, zda jsou Vaše stávající kovové zárubně zabudovány s požadovanou přesností, aby bylo možno montáž zárubně odpovídajícím způsobem provést.

Při požadavku zákazníka na osazení dveří rozetovým vrchním kováním je třeba tento požadavek uplatnit v objednávce. Do zárubně nelze osadit celoskleněné dveře.

  • dveře zůstávají o stejném rozměru
  • pro otočné dveře je zárubeň v předpřipraveném stavu
  • elegantní vzhled
  • nový způsob uchycení závěsů
  • nový konstrukční rohový spoj zárubně

Sapeli

 

 

Zárubně Sapeli Latente

Zárubeň LATENTE jinak nazývaná též „skrytá zárubeň”, jelikož její obrys je v jedné rovině s obrysem stěny, v které je zárubeň osazena. Jedná se o obložkovou zárubeň specifické konstrukce, určené pro bezpolodrážkové dveře se skrytými závěsy.

Součástí této zárubně je tzv. „kontrazárubeň” z kovového profilu, kterou je nutno osadit do otvoru již při hrubé stavbě. Výškově je nutné přesně umístit spodní hranu kontrazárubně s plánovanou dokončenou podlahou! Je nutné dbát na vysokou přesnost při montáži. Po dokončení všech stavebních a dokončovacích prací (omítky, malby, plovoucí podlahy apod.) se na ní rychle, čistě a jednoduše osadí obložková zárubeň LATENTE. Zárubně se výhradně dodávají se závěsy TECTUS. Komplet je nutné objednávat: kontrazárubeň + dveře + zárubeň + závěsy TECTUS.

Sapeli

 

 

Zárubně Sapeli Harmonie, Harmonie Obtus

Nyní jsou tyto zárubně možné i pro jiné modelové řady dveří než jsou dveře Harmonie.

Sapeli

Nahoru . Tisk . Mapa webu © 1991 - 2024 Naše dveře | vytvořil Michal Marek